Proč se neozývám?

29. května 2013 v 19:05 | Little Kitten |  Diary
Ahojte děvčátka,

proč se koťátko neozývá? Protože malé kotě má k**** zánět šlachy na pravé noze Křičící
Opravdu, šla bych se utopit! Celé roky běhám, nic nic a najednou BUM! Zánět šlachy z nadměrného přetížení nártu. COOOO???!
Pan doktor byl více než ochotný nacpat mi sádru, kterou jsem, s vděčností mě vlastní, nuceně zdvořile odmítla. Mám ortézu, nohu mám držet v klidu, mazat protizánětlivou mastí a mám brát léky na ředění krve, ledovat....Berličky - ty jsou v koutě, kam jsem je mrskla po příchodu z nemocnice!
Noha už nebolí, díky bohu, ale vrže. Nevím, jestli máte někdo se zánětem zkušenosti, ale zanícené šlachy prostě vržou...Humus Nerozhodný
Takže: neběhám, neskáču, netrénuju na lodi, téměř nechodím....Nechce se mi jíst (to je dobře), nechce se mi posilovat (to není dobře) nechce se mi učit! - katastrofa.
Nejhorší je, že léčba mastí a prášky je první fáze....Holky mě se chce brečet! :-( Druhá fáze je protahování nohy, nějaká doplňová léčba kolagenem, ten beru už teď a mám přijímat více bílkovin...Kua, vždyt piju sirovátku každý den! Běhat nebudu moci ještě alespoň dva měsíce. A tohle je navíc nemoc, která se může kdykoliv vrátit, když nebudu dodržovat určitou prevenci...
Takže tak.... Ozvu se, až se ozvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama