Neptejte se mě JAK, ale PROČ!

6. května 2013 v 21:08 | Little Kitten |  Diary
Tak jsem konečně tady. Můj časový harmonogram je nacpaný k prasknutí - učení, práce, sport, přítel, koníčky, a teď nově i blog. Ale o tom teď psát nechci.
Postěžovala jsem si kamarádce, že chci na léto "shodit pár kilo". Nechci na závodech v plavkách vypadat jako hroch - prostě ne! Kamarádka, která je o hlavu menší než já, je krásná a drobunká jako princezna, se na mě vykuleně podívala a zeptala se: "A proč?"
Došlo mi, že když člověk provede nějakou botu, zkrátka, když se namočí do nějakého průšvihu, první, co se rodiče ptají, je: "Jak se to mohlo stát?"
Abych zopakovala titulek článku, neptejte se jak, zeptejte se proč.
Proč chci zhubnout? Proč chci být štíhlá? Protože je mi už nanic, jak se každé ráno probouzím a cítím se jako totální looser. Je mi zle z toho, jak vypadám, a nesnáším ty komplexy, které mě přepadají, když si v kabince v obchodním době vyměňuji kalhoty za větší číslo, větší číslo, větší….
Existují dvě možnosti, jak se postavit svému největšímu komplexu: Zaprvé, za nelidsky dlouhou dobu se smířím s tím, jak vypadám, a budu se modlit, abych se po dvou dětech konečně začala mít ráda.
NEBO!
Zadruhé, hýbnu svým macatým zadkem, zatnu zuby a zatočím s tím pocitem méněcennosti.
Bez práce nejsou koláče, praví jedno moudré přísloví a o hubnutí to platí dvojnásob…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama